Auto GT Sp. z o.o.

ul. Połczyńska 95
01-301 Warszawa
www.autogt.autotrader.pl
485 ... (pokaż kontakt)
 
O Nas

Auto GT Sp. z o.o. › BMW Pozostałe 2.0 2015r.

BMW Pozostałe 2.0 2015r.

97 900 PLN
(brutto)
Rok:
2015
Przebieg:
78 312 km
Pojemność:
1995 cm3
Rodzaj paliwa:
diesel
Moc:
150 KM
Kolor:
Szary
Województwo:
Mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Typ nadwozia:
van

Szczegóły

Samochód w ofercie autoryzowanego dealera Mitsubishi i Hyundai Auto GT w Warszawie. Samochód Kupiony w Polskim salonie Samochód sprzedawany z Fakturą Vat -23% Kupujący zwolniony z PCC Serwisowany ASO BMW Nr rejestracyjny pojazdu WI2262 Data I rej 12.06.2015 Kupiony w salonie BMW w Warszawie, w czerwcu 2015 Pierwszy właściciel Bezwypadkowy Regularnie serwisowany w ASO BMW Bardzo dobrze wyposażony Cena nowego w tej opcji wyposażenia to 170.000zł Przedłużona Gwarancja fabryczna BMW Repair Inclusive do 28.05.2019 lub 200.000km Korzyści wynikające z zakupu auta w Naszej Autoryzowanej Stacji Dealerskiej AutoGT : • możliwość skorzystania z oferty kredytowej lub leasingowej • możliwość skorzystania z oferty ubezpieczeniowej • możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu • darmowa wycena samochodu • wystawiamy fakturę - kupujący zwolniony z opłaty 2% w urzędzie skarbowym. Kontakt z doradcą handlowym: Jarosław Parkot tel:
pokaż kontakt
Maciej Dideńko tel:
pokaż kontakt
Mateusz Atliński tel
pokaż kontakt
Opisana w niniejszym dokumencie informacja handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych KC. Podane właściwości i warunki w szczególności nie stanowią informacji, o których mowa w art. 8 Ustawy o prawach konsumenta. AUTO GT SP. Z O.O. zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian danych w nin. zestawieniu ,w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji pojazdów. Wiążące ustalenia ceny ,wyposażenia i specyfikacji pojazdu oraz ewentualnych dod. kosztów następuje w umowie jego sprzedaży lub w umowie przedwstępnej do umowy sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji. Podane w niniejszym zestawieniu informacje na temat możliwej gwarancji nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego w rozumieniu art. 577 KC i nie określają wszystkich warunków gwarancji. Gwarancja zostanie udzielona przy sprzedaży pojazdu, a warunki gwarancji zostaną określone w dokumencie gwarancyjnym. Szczegóły u dealera AUTO GT.
Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o. treści marketingowych dotyczących Autotrader.pl, a także innych usług Trader.com (Polska) Sp. z o.o., a dodatkowo także towarów lub usług spółek z grupy kapitałowej Agora oraz partnerów biznesowych na podane przeze mnie dane kontaktowe
(czytaj więcej ...)
(czytaj więcej ...)
(czytaj więcej ...)
Liczba wyświetleń: -